Nové střídačky jsme pokřtili výhrou nad Vidnavou

Ve druhém domácím zápase (21. srpna 2021) letošní sezony jsme si připsali radostné tři body. Netradičně byl výkop sobotního utkání OP mužů proti Vidnavě na žádost hostí posunut už na 10.00, přesto byla fanouškovská účast vysoká a domácímu týmu dodala sebevědomí.

Poprvé jsme se na hřišti sešli ve větším počtu a díky tomu jsme mohli výrazně využít hokejové střídání. Právě to, že naše ofenzíva byla neustále doplňována čerstvými hráči, začala obrana hostí brzy kolabovat a v každém poločase dostala 4 branky. Hattrickem se blýskl Zvoníček, po brance přidali Kalina, Medek, D.Wator, M. Göttlicher a svou první brankou v našem dresu i nová posila Adam Hadač. Utkání bylo zvláštní ještě z jednoho pohledu. Poprvé jsme hráli s novými střídačkami.

 

 

Nové střídačky

Poté, co jsme v loňském roce zmodernizovali naše hřiště díky automatickému zavlažování, jsme se v polovině srpna letošního roku vrhli na další vylepšení. Díky dotaci z projektu Gambrinus „Kopeme za fotbal“ ve výši 40.000 korun (zbytek doplatil klub) jsme nainstalovali nové střídačky v barvách klubu. Konstrukce střídaček je vyrobená ze žárového zinku pokrytého lexanem (průhledný plast). Na délku mají lehce přes čtyři metry a jsou tak zhruba o metr delší než ty původní. Vejde se na ně osm lidí.

 

 

 

Napsat komentář